Експортні ціни на промисловий кремній: марки металургійного кремнію 27 квітня

May 06, 2025

Залишити повідомлення

27 квітня Знімок експортних цін на металургійний кремній

Котирування китайського експорту металургійного кремнію 27 квітня залишилися у вузькому діапазоні. Чотири з п’яти сортів, які домінують в експортному запиті - 421, 3303, 441 і 553 -, не змінилися порівняно з попереднім робочим днем, тоді як хімічний клас 2202 знизився на 50 доларів США за тонну. Усі цифри в цьому звіті наведені-включно з податком--на-котируваннями на порт Хуанпу та виражені в доларах США за тонну.

Стабільний тон є типовим для ринку, де виробництво металургійних заводів на північному-заході здійснюється за місячними контрактами, залишаючи вікно спотового експорту слабким. Коли доступність місця є малою, невеликі зміни розміру замовлення переміщують окремі сорти, а не всю криву, що є саме такою закономірністю: металургійні сорти широкого-застосування зберігаються, тоді як вужча ніша хімічних-класів виправляється.

27 квітня Таблиця цін сортів

Оцінка Ціна-включно з податком (USD/т) Зміна Терміни
421 1460-1500 без змін Порт Хуанпу, FOB
2202 2250-2350 вниз 50 Порт Хуанпу, FOB
3303 1460-1500 без змін Порт Хуанпу, FOB
441 1360-1390 без змін Порт Хуанпу, FOB
553 1300-1350 без змін Порт Хуанпу, FOB

Два спостереження важливі для будь-кого, хто планує покупку в бюджет. По-перше, клас 421 і клас 3303 надрукували ту саму смугу в цю дату, навіть незважаючи на те, що їхній хімічний склад відрізняється; перекриття відбувається, коли пропозиція 3303 довга, і продавці використовують ціну, щоб її очистити. По-друге, розкид між 421 і 553 становить приблизно 150 доларів США за тонну, що є ринковою ціною за поглинання 0,7 відсоткових пунктів додаткового кремнію плюс ширші ліміти заліза, алюмінію та кальцію.

Хімічний склад кожного сорту

Оцінка Si (мін., %) Fe (макс., %) Al (макс., %) Ca (макс., %) P (макс., %)
1515 99.6 0.15 - 0.015 0.004
2202 99.5 0.2 0.2 0.02 0.004
2203 99.5 0.2 0.2 0.03 0.004
2503 99.5 0.2 - 0.03 0.004
3103 99.4 0.3 0.1 0.03 0.005
3303 99.3 0.3 0.3 0.03 0.005
411 99.2 0.4 0.04-0.08 0.1 -
421 99.2 0.4 0.1-0.15 0.1 -
441 99.0 0.4 0.4 0.1 -
553 98.5 0.5 0.5 0.3 -

Сам код класу містить логіку специфікації: перша цифра відстежує рівень заліза, друга – рівень алюмінію, а третя – рівень кальцію, тому менша цифра в даній позиції означає жорсткіше обмеження цього елемента. Ступінь 1515 є найвищою-чистотою з мінімальним вмістом кремнію 99,6%, тоді як 553 є найнижчим-класом чистоти, який все ще продається оптом з мінімальним вмістом кремнію 98,5%.

Чому знизився хімічний клас

Суміш попиту:металургійний кремній, споживаний лініями для виробництва алюмінієвих сплавів і розкислення сталі, був стабільним, тому сорти-заміщення феросиліцію тримали свої ставки.

Позиція в інвентарі:покупці кремнію хімічного-класу задовольнили попередні вимоги на початку місяця та відмовилися від вибіркового запиту.

Наявність вантажів і контейнерів:Постачання обладнання Huangpu було нормальним, тому зміна ціни відображає основи продукту, а не витрати на логістику.

Базовий ефект:крок у 50 доларів США є малим порівняно з діапазоном 2250-2350 і може з’явитися внаслідок повторної пропозиції одного вантажу, тому його не слід розглядати як тенденцію, доки він не повториться.

Як читати податкову-пропозицію FOB

Ціна-включно з податком FOB охоплює матеріал, внутрішній транспорт до порту завантаження, обробку на терміналі та експортну документацію, але зупиняється біля поручнів судна. Сюди не входить морський фрахт, морське страхування, портові збори призначення, імпортне мито чи внутрішня доставка. Порівнюючи пропозиції від двох постачальників, нормалізуйте чотири змінні, перш ніж дивитися на саму цифру: основний вміст кремнію, фракцію розміру, тип упаковки та те, чи видано сертифікат аналізу на опалення чи на партію.

Особливої ​​уваги заслуговує розмір фракції. Стандартний експортний шматок просіюється до 10-100 мм, що підходить для більшості печей і ковшів. Покупцям ливарного виробництва та порошкової-металургії потрібні гранули розміром 1–3 мм або подрібнений порошок, і ці продукти мають додаткові витрати на просіювання та збирання пилу, тому вказану смугу для кусків не можна застосувати до них безпосередньо.

Типове застосування за класом

553 і 441:розкислення сталі, заміна феросиліцію в ковші та загальні суміші модифікацій для ливарного виробництва.

421 і 411:легування алюмінію для лиття та екструзії, а також сировина для вогнетривкої та порошкової-металургії.

3303 і 3103:вторинні алюмінієві сплави, де достатньо-ліміту заліза та алюмінію.

2202 і 2203:силіконовий мономер та високоякісні-алюмінієві сплави, що потребують дуже низького вмісту фосфору.

2503 і 1515:спеціальні хімічні та електронні програми, які визначають найгерметичніші залишкові вікна.

Покупці повинні підібрати сорт до найсуворішого елемента, який насправді контролює їхній процес. Занадто-зазначення вмісту кремнію просто зводить вартість до рівня чистоти, який подальший продукт не може використовувати, тоді як-заниження вмісту заліза чи кальцію змушує додаткове рафінування, яке є набагато дорожчим, ніж початкове оновлення класу.

Часті запитання

З: Що означає номер класу, наприклад 421 або 553, у ціновій пропозиції металевого кремнію?
Три цифри кодують граничну кількість домішок, а не безпосередньо вміст кремнію. Перша цифра відповідає максимальному вмісту заліза, друга – алюмінію, а третя – кальцію, тому клас 421 містить більше заліза та алюмінію, ніж клас 2202, тоді як клас 553 має найслабші обмеження звичайних експортних сортів.

Запитання: цифри на 27 квітня це ціни за доставку чи ціни FOB?
Кожна пропозиція в таблиці є безкоштовним-податком-на-ціною в порту Хуанпу. Морський фрахт, страхування, імпортне мито та внутрішня доставка в пункт призначення не включені та повинні бути вказані окремо експедитором покупця.

З: Чому сорт 2202 коштує набагато вище, ніж клас 421?
Клас 2202 – це металевий кремній хімічного -класу з мінімальним вмістом кремнію 99,5%, суворим контролем вмісту алюмінію та кальцію та обмеженням вмісту фосфору 0,004%. Такий рівень чистоти підходить для силіконових і алюмінієвих сплавів, тоді як клас 421 із 99,2% кремнію служить для металургійних і загальних сплавів, де допустимо ширше вікно домішок.

З: Наскільки велика типова експортна партія металургійного кремнію?
Стандартною практикою є 20-футовий контейнер, що вміщує приблизно 20-25 тонн шматка 10-100 мм, або 25-тонний ліфт, завантажений у великі мішки. Менші пробні партії зазвичай котируються з надбавкою, оскільки вони не поглинають фіксовану вартість внутрішніх вантажних перевезень і обробки на терміналі.

З: Чи вказана ціна вже включає упаковку?
У пропозиціях зазвичай припускаються великі мішки вагою 1000 кг з поліетиленовою прокладкою або ткані мішки вагою 25 кг на замовлення. Упаковка в сталевий барабан і вакуумна упаковка оцінюються окремо, оскільки вони додають часу на обробку та витрати на матеріали.

З: Які документи зазвичай супроводжують вантаж до порту Хуанпу?
Комерційний рахунок-фактура, пакувальний лист, коносамент, сертифікат походження та сертифікат аналізу стану кремнію, заліза, алюмінію, кальцію та фосфору є стандартними. Сертифікат аналізу повинен бути виданий для того самого тепла або партії, які фактично відправляються.