Котирування середньовуглецевого ферохрому в Китаї 28 квітня
Регіональна оцінка середньовуглецевого ферохрому від 28 квітня охоплювала лише одне позначення: FeCr55C2.0. Хенань і Сичуань були оцінені в 13200-13300 юанів/т за основними котируваннями та 13100-13200 юанів/т за основними операціями. Внутрішня Монголія оцінювалася в 13100-13200 юанів/т для котирувань і 13100-13200 юанів/т за операціями. Гуансі оцінювався в 13100-13200 юанів/т для котирувань і 13000-13100 юанів/т для угод, що є найнижчим рівнем угод з чотирьох регіонів за день.
Кожен стовпець-і-зниження на аркуші був порожнім, тому жодна оцінювана область не змінилася порівняно з попередньою оцінкою. Регіональний спред був вузьким: 200 юанів/т відокремлювали найвищий діапазон котирування від найнижчого, тоді як різниця між котируванням і рівнями транзакцій в одному регіоні сягала 200 юанів/т у Гуансі. На практиці розрив у переговорах в одному регіоні був таким же широким, як і загальний розкид між регіонами, що означає, що перевага покупця виникла в результаті комерційної дискусії, а не внаслідок зміни походження.
Регіональна оціночна таблиця за 28 квіт
| Продукт | Позначення | Основна ціна (юань/т) | Основна транзакція (юань/т) | Регіон |
|---|---|---|---|---|
| Середньовуглецевий ферохром | FeCr55C2.0 | 13200-13300 | 13100-13200 | Хенань |
| Середньовуглецевий ферохром | FeCr55C2.0 | 13200-13300 | 13100-13200 | Сичуань |
| Середньовуглецевий ферохром | FeCr55C2.0 | 13100-13200 | 13100-13200 | Внутрішня Монголія |
| Середньовуглецевий ферохром | FeCr55C2.0 | 13100-13200 | 13000-13100 | Гуансі |
Позначення ферохрому безпосередньо кодують специфікацію: FeCr55C2.0 вказує на вміст хрому мінімум 55 відсотків із максимальним вмістом вуглецю 2,0 відсотка, а сімейство позначень відповідає системі складу ферохрому, викладеній у GB/T 5683. Це кодування є причиною, чому прайс-лист може працювати з єдиним позначенням для кожного продукту: переміщення верхньої межі вуглецю змінює позначення, а отже, змінює ціну продукту.
Склад низьковуглецевих марок ферохрому
Таблиця складу, опублікована разом з оцінкою, охоплює групу вакуумного рафінування з низьким вмістом вуглецю, у якій дві цифри після Cr позначають мінімальний вміст хрому, а код після V вказує максимальний вміст вуглецю в сотих частках відсотка. Тому клас LC-Cr65V3 означає мінімум 65 відсотків хрому та максимум 0,03 відсотка вуглецю.
| Позначення | Cr % мін | C % макс | Si % макс | P % макс | S % макс |
|---|---|---|---|---|---|
| LC-Cr65V3 | 65.0 | 0.03 | 1.0 | 0.03 | 0.03 |
| LC-Cr65V6 | 65.0 | 0.06 | 1.0 | 0.03 | 0.03 |
| LC-Cr65V10 | 65.0 | 0.10 | 1.0 | 0.03 | 0.03 |
| LC-Cr60V3 | 60.0 | 0.03 | 1.0 | 0.03 | 0.03 |
| LC-Cr60V6 | 60.0 | 0.06 | 1.0 | 0.03 | 0.03 |
| LC-Cr60V10 | 60.0 | 0.10 | 1.0 | 0.03 | 0.03 |
| LC-Cr60D25 | 60.0 | 0.25 | 1.0 | 0.03 | 0.03 |
| LC-Cr60D50 | 60.0 | 0.50 | 1.0 | 0.03 | 0.03 |
Покупці повинні прочитати дві таблиці разом. Оцінювальні ціни від 28 квітня на FeCr55C2.0, матеріал із середнім вмістом вуглецю, який використовується там, де поглинання вуглецю має бути помірним, тоді як таблиця складу описує низьковуглецеві вакуумні класи, які використовуються там, де готова сталь вимагає набагато більш жорсткої вуглецевої стелі. Обидва вони не є замінниками, і цитата для одного ніколи не повинна повторно використовуватися як проксі для іншого.
Що визначає ціну середньовуглецевого ферохрому
Вартість хромової руди та концентрату: вартість одиниці хрому в сировині є найбільшим компонентом ціни сплаву.
Потужність і відновник: виплавка хрому потребує електроенергії, тому регіональні тарифи на електроенергію та будь-який контроль виробництва в першу чергу змінюють регіональні ціни.
Вуглецева стеля: зниження рівня вуглецю з діапазону з високим вмістом вуглецю до 2-відсоткового вікна вимагає витрат енергії на переробку, тому матеріал із середнім вмістом вуглецю має перевагу над матеріалом з високим вмістом вуглецю.
Доставлена одиниця хрому: ціна за тонну сплаву мало що значить без вмісту хрому, і порівняння завжди має проводитися на одиницю хрому.
Регіональна логістика: оцінювані регіони відрізняються як доступом до руди, так і відстанню до заводів з виробництва нержавіючої та легованої сталі, які споживають цей матеріал.
Імпортна конкуренція: імпортований матеріал із середнім і низьким вмістом вуглецю безпосередньо конкурує з внутрішніми обсягами та обмежує, наскільки може піднятися регіональна котирування.
Примітки до покупки середньовуглецевого ферохрому
У запиті вкажіть позначення, мінімум хрому та максимум вуглецю та додайте обмеження складу до замовлення.
Встановити діапазон розмірів і допустиму частку дрібних фракцій, оскільки дрібні фракції поводяться по-різному в плавильному цеху.
Погодьтеся на сертифікований аналіз, який підтвердить вміст хрому в поставленій партії, і правило коригування ціни, яке випливає з нього.
Назвіть базу упаковки: одна тонна біг-бегів, барабанів або навалом, із зазначенням плати за упаковку в ціні за одиницю.
Порівняйте джерела походження за вартістю доставки за одиницю хрому, а не за заголовною цифрою юанів за тонну.
Запишіть основу оцінки та дату котирування, щоб пізніший рух ринку можна було врегулювати відповідно до встановленого правила замість суперечки.
Часті запитання
Питання: Якими були середні ціни на вуглецевий ферохром 28 квітня в Китаї?
FeCr55C2.0 котирувався на рівні 13200-13300 юанів/т у Хенані та Сичуані та 13100-13200 юанів/т у Внутрішній Монголії та Гуансі, з операціями на рівні 13000-13100 юанів/т у Гуансі.
З: Чи змінився якийсь регіон 28 квітня?
Ні. Усі стовпці підйому-і-падіння на аркуші оцінювання були порожніми, тому кожна оцінювана область не змінилася порівняно з попередньою оцінкою.
З: Що означає FeCr55C2.0?
Позначення вказує на вміст хрому як мінімум 55 відсотків із максимальним вмістом вуглецю 2,0 відсотка відповідно до системи позначення ферохрому в GB/T 5683.
З: Чи є таблиця з низьким вмістом вуглецю в цьому звіті ціною оціненого сорту?
Ні. Оцінюваний клас – середньовуглецевий FeCr55C2.0, тоді як у таблиці складу наведено вакуумно-рафіновані низьковуглецеві сорти від LC-Cr65V3 до LC-Cr60D50.
З: Чому Хенань і Сичуань цитують вище Внутрішньої Монголії та Гуансі?
Чотири регіони відрізняються доступом до руди, вартістю електроенергії та відстанню вантажу до споживачів. Загальний розкид становив лише 200 юанів/т, тому лише вибір походження рідко вирішує покупку.
З: Як порівнювати дві пропозиції?
Перетворіть кожну на вартість доставки та розділіть на доставлені одиниці хрому, а потім відкоригуйте розмір, вміст дрібних фракцій і упаковку, перш ніж класифікувати їх.

